DXPR Theme - en to ms translation catalogue (36 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Comments
ms: Komen-komen

en: None
ms: Tiada

en: Center
ms: Tengah

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Top
ms: Atas

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Bottom
ms: Bawah

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Custom
ms: Tersuai

en: Height
ms: Ketinggian

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Close
ms: Tutup

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Overlay
ms: Tindihan atas

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Status message
ms: Mesej status

en: The custom logo path is invalid.
ms: Laluan log tersuai adalah tidak sah.

en: Fixed width
ms: Lebar tetap

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
