DXPR Theme - en to nl translation catalogue (87 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Top
nl: Bovenaan

en: Layout
nl: Lay-out

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Normal
nl: Normaal

en: Flash
nl: Flits

en: Height
nl: Hoogte

en: Colors
nl: Kleuren

en: Border
nl: Rand

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Close
nl: Sluiten

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Site Name
nl: Sitenaam

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Animation
nl: Animatie

en: Blockquote
nl: Citaat

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Regions
nl: Gebieden

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Card
nl: Kaart

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Typography
nl: Typographie

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Status message
nl: Statusbericht

en: The custom logo path is invalid.
nl: Het pad naar het eigen logo is niet geldig.

en: Fixed width
nl: Vaste breedte

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Center left
nl: Links centreren

en: Center right
nl: Rechts centreren

en: Headings
nl: Koppen

en: Pulse
nl: Pulseren

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Divider
nl: Scheiding

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Tabs display toggle
nl: Tabs-weergaveschakelaar
