DXPR Theme - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Bottom
hr: Dno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Normal
hr: Normalno

en: Height
hr: Visina

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Bottom center
hr: Dno sredina

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: The custom logo path is invalid.
hr: Putanja do prilagođenog logotipa je nevaljana.

en: Fixed width
hr: Fiksna širina

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Center left
hr: Sredina lijevo

en: Center right
hr: Sredina desno
