DXPR Theme - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Layout
mr: मांडणी

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Normal
mr: साधारण

en: Height
mr: उंची

en: Colors
mr: रंग

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Close
mr: बंद

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
