DXPR Theme - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: None
nn: Ingen

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Navigation
nn: Navigering

en: Close
nn: Lukk

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Fixed width
nn: Fast breidde

en: Highlighted
nn: Utheva
