DXPR Theme - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: None
th: ไม่มี

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Height
th: ความสูง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Close
th: ปิด

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Bold
th: ตัวหนา

en: Italic
th: ตัวเอียง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Fixed width
th: ควางกว้างตรึง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: First page
th: หน้าแรก
