DXPR Theme - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Unknown
af: Onbekend

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Normal
af: Normaal

en: Navigation
af: Navigasie

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
