DXPR Theme - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Height
mn: Өндөр

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
