DXPR Theme - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Bold
my: ထူရန်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Fonts
my: စာလုံးများ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
