DXPR Theme - en to ro translation catalogue (64 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Top
ro: Sus

en: Layout
ro: Prezentare

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Custom
ro: Personalizat

en: Height
ro: Înălțime

en: Navigation
ro: Navigator

en: Close
ro: Închideți

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Bold
ro: Îngroșat

en: Italic
ro: Cursiv

en: Blockquote
ro: Citat

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Generate
ro: Generează

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Bottom center
ro: Jos centru

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: The custom logo path is invalid.
ro: Calea către logo-ul personalizat este invalidă.

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Center left
ro: Centru stânga

en: Center right
ro: Centru dreapta

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: First page
ro: Prima pagină

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
