DXPR Theme - en to et translation catalogue (72 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Top
et: Ülesse

en: Layout
et: Paigutus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Height
et: Kõrgus

en: Border
et: Piirjoon

en: Navigation
et: Menüü

en: Close
et: Sulge

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Bold
et: Rasvane

en: Italic
et: Kursiiv

en: Overlay
et: Ülekate

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Regions
et: Regioonid

en: Main Content
et: Sisu

en: Error message
et: Veateade

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Card
et: Kaart

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: The custom logo path is invalid.
et: Sisestatud logo asukoht on vale.

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Center left
et: Keskmine vasak

en: Center right
et: Keskmine parem

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
