Dynamic Entity Reference (4.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Label
ne: लेबल

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Show links
ne: लिंक देखाउनुहोस
