Dynamic Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Save field settings
hy: Պահպանել դաշտի  կարգավորումները

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: Show links
hy: Ցուցադրել հղումները

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
