Dynamic Layouts (2.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: List
ar: لائحة

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: here
ar: هنا

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Add row
ar: إضافة صف
