Dynamic Layouts (2.1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: List
lt: Sąrašas

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: here
lt: čia

en: Testing
lt: Testavimas

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Regions
lt: Regionai

en: Add layout
lt: Pridėti išdėstyma
