Dynamic Layouts (2.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: List
az: Siyahı

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Testing
az: Test
