Dynamic Layouts (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: List
tr: Liste

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Layout
tr: Yerleşim

en: here
tr: buraya

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Add row
tr: Satır ekle

en: click here
tr: buraya tıklayınız

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Save layout
tr: Yerleşimi kaydet
