Dynamic Library Loader (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: View
ar: عرض

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Context
ar: السياق
