Dynamic Library Loader (2.0.5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Save
ar: حفظ

en: Views
ar: الرؤى

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Rows
ar: صفوف
