Dynamic Selection Tools (1.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Add
fr: Ajouter

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Fields
fr: Champs

en: Advanced
fr: Avancé

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Common settings
fr: Paramètres communs

en: Sort
fr: Trier

en: Step
fr: Étape

en: Fallback value
fr: Valeur de repli
