Dynamic Local Tasks (1.1.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Weight
ar: الوزن

en: Help
ar: المساعدة

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Route name
ar: اسم المسار
