Easy Breadcrumb (2.0.6) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: and
ne: र
