Easy Email (2.1.0-rc2) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Mail
he: מייל

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Module
he: מודול

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: To
he: אל

en: Recipient
he: נמען

en: Sent
he: נשלח

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Key
he: מפתח

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Emails
he: אימיילים

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Replacement Patterns
he: תבניות מתחלפות

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
