Easy Email (3.0.0) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Mail
ca: Correu

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Module
ca: Mòdul

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Sender
ca: Remitent

en: To
ca: Per

en: email
ca: correu

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Sent
ca: Enviat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Key
ca: Clau

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Templates
ca: Plantilles

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: From Name
ca: Nom del Remitent

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Creator
ca: Creador

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: From Address
ca: Remitent

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
