Easy Email (3.0.0) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Mail
lt: Paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Module
lt: Modulis

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Iki

en: email
lt: el. paštas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Key
lt: Raktas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Templates
lt: Šablonai

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @date by @username
lt: @username - @date
