Easy Email (3.0.6) - en to ar translation catalogue (51 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Attachment
ar: المرفق

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Module
ar: الوحدة

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Key
ar: المفتاح

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Theme settings
ar: إعدادات السمة

en: Templates
ar: القوالب

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: تأكيد متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: تأكيد متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: From name
ar: اسم المرسل

en: From address
ar: من العنوان

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Emails
ar: رسائل البريد الإلكتروني

en: Reports
ar: التقارير

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Delete all revisions
ar: حذف كافة المراجعات

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: Current revision
ar: المراجعة الحالية

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: @date by @username
ar: @date بواسطة @username
