Easy Email (3.0.6) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Attachment
az: Qoşma

en: Created
az: Yaradıldı

en: Module
az: Modul

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Recipient
az: Alıcı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Key
az: Açar

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Emails
az: E-poçtlar

en: Reports
az: Hesabatlar

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin
