Easy Entity Base Field (1.0.1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Delete
az: Sil

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: settings
az: parametrlər

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Manage
az: İdarə et

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
az: Redaktə formasında bu sahənin altındakı istifadəçiyə təqdim etmək üçün təlimatlar.<br />İcazə verilən HTML teqləri: @tegs

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Add new field: you need to provide a label.
az: Yeni sahə əlavə edin: etiket təqdim etməlisiniz.

en: Required field
az: Tələb olunan sahə

en: The default value for this field, used when creating new content.
az: Yeni məzmun yaratarkən istifadə edilən bu sahə üçün standart dəyər.

en: Saved %label configuration.
az: %label konfiqurasiyası saxlanıldı.

[ctx: Entity type group]
en: Content
az: Məzmun
