Easy Entity Base Field (2.0.2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: status
ne: स्थिति

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र
