Easy Entity Base Field (3.0.2) - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: required
hu: szükséges

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: settings
hu: beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Manage
hu: Kezelés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: ID
hu: Azonosító

en: status
hu: állapot

en: Field name
hu: Mező neve

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Fields
hu: Mezők

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: module
hu: modul

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Save field settings
hu: Mező beállításainak mentése

en: Form
hu: Űrlap

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Field settings
hu: Mező beállításai

en: About
hu: Leírás

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
hu: A felhasználók számára az űrlap szerkesztésekor a mező alatt megjelenő útmutató.<br />Megengedett HTML elemek: @tags

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Next Steps
hu: Következő lépések

en: Add new field: you need to provide a label.
hu: Új mező hozzáadása: meg kell adni egy címkét.

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: Required field
hu: Kötelező mező

en: The default value for this field, used when creating new content.
hu: Új tartalom létrehozásakor a mező alapértelmezés szerinti értéke.

en: Saved %label configuration.
hu: %label beállítása elmentve.

en: There is data for this field in the database. The field settings can no longer be changed.
hu: Ehhez a mezőhöz már léteznek adatok az adatbázisban, ezért a mező beállításait többé nem lehet megváltoztatni.

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Change handler
hu: Kezelő módosítása

en: This field supports tokens.
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket.

en: There was a problem creating field %label: @message
hu: %label mező létrehozásakor hiba történt: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hu: Betűket, számokat és aláhúzásjeleket tartalmazó gép által olvasható egyedi név.

en: An entity field containing an entity reference.
hu: Egy entitás referenciát tartalmazó entitásmező.

en: Reference type
hu: Hivatkozás típusa

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

[ctx: Entity type group]
en: Content
hu: Tartalom

en: Select items
hu: Elemek kiválasztása

en: Add new field: you need to provide a machine name for the field.
hu: Új mező hozzáadása: meg kell adni egy programok által használt nevet.

en: Entity reference revisions
hu: Entitáshivatkozás változatok

en: Enable to add a path field and allow to define alias patterns for the given type. Disabled types already define a path field themselves or currently have a pattern.
hu: Az itt kiválasztott típusú entitások egy új <em>Webcímálnév</em> mezőt kapnak.

en: An entity field containing an entity reference to a specific revision.
hu: Egy bizonyos változatra hivatkozó entitást tartalmazó entitásmező.

en: Set default value
hu: Alapértelmezett érték beállítása
