Easy Entity Base Field (3.0.3) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Help text
sr: Помоћ

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Field name
sr: Назив поља

en: Field type
sr: Tип поља

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Required field
sr: Обавезно поље

en: Reference method
sr: Метод референцирања
