Easy Entity Base Field (3.1.2) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: required
lt: būtinas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Display
lt: Rodymas

en: Continue
lt: Tęsti

en: status
lt: būsena

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: module
lt: modulis

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: Form
lt: Forma

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: About
lt: Apie

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: The default value for this field, used when creating new content.
lt: Šio laukelio numatytoji reikšmė, naudojama kai kuriamas naujas turinys.

en: Saved %label configuration.
lt: Išsaugotos %label nuostatos.

en: There is data for this field in the database. The field settings can no longer be changed.
lt: Šiam laukeliui duomenų bazėje yra duomenų. Laukelio nustatymai nebegali būtų pakeisti.

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

[ctx: Entity type group]
en: Content
lt: Turinys

en: Add new field: you need to provide a machine name for the field.
lt: Pridėti naują laukelį: turite nurodyti mašinoms suprantama laukelio pavadinimą

en: Set default value
lt: Nustatykite numatytąją reikšmę
