Easy Install (8.x-10.5) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Help
ja: ヘルプ

en: System
ja: システム

en: Install
ja: インストール

en: Configure permissions
ja: 権限の設定

en: Permissions
ja: 権限

en: About
ja: アバウト

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ja: @module (<span class="admin-disabled">無効</span>)

en: Uses
ja: 機能

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
ja: @module (<span class="admin-missing">不足</span>)

en: Filter modules
ja: モジュールをフィルター

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
ja: @module （Drupalコアの現バージョンと<span class="admin-missing">非互換</span>）

en: Filter by name or description
ja: 名前と説明でフィルター

en: This version is not compatible with Drupal @core_version and should be replaced.
ja: このバージョンはDrupalコア @core_version と互換性がありませんので、削除するべきです。

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version @php_version.
ja: このモジュールはPHPバージョン @php_required を必要とし、PHPバージョン @php_version との互換性がありません。

en: Configure <span class="visually-hidden">the @module module</span>
ja: <span class="visually-hidden">@moduleモジュールの</span>構成
