Easy Install (8.x-10.5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Help
lt: Pagalba

en: System
lt: Sistema

en: Install
lt: Įdiegti

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: Permissions
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: Uses
lt: Naudoja

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
lt: @module (<span class="admin-missing">trūksta</span>)

en: Filter by name or description
lt: Filtruoti pagal pavadinimą ar aprašymą
