Easy Social (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (48 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Size
ar: الحجم

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Width
ar: العرض

en: Medium
ar: متوسط

en: standard
ar: معيار

en: Counter
ar: عداد

en: Arabic
ar: عربية

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: Examples
ar: أمثلة

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hebrew
ar: عبرية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: Hindi
ar: هندية

en: Catalan
ar: كتلانية

en: Basque
ar: باسكية

en: Galician
ar: جالية

en: Malay
ar: مالاية

en: Thai
ar: تايلندية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية

en: Urdu
ar: أردية

en: Filipino
ar: فيلبينية
