Easy Social (8.x-3.1) - en to fa translation catalogue (47 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Font
fa: فونت

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Width
fa: عرض

en: Counter
fa: شمارنده

en: Arabic
fa: عربی

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Email Subject
fa: عنوان نامه الکترونیکی

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Czech
fa: چک

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dutch
fa: هلندی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: German
fa: آلمانی

en: Greek
fa: یونانی

en: Hebrew
fa: عبری

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Turkish
fa: ترکی

en: Hindi
fa: هندی

en: Catalan
fa: کاتالان

en: Galician
fa: گالیسی

en: Malay
fa: مالایی

en: Thai
fa: تایلندی

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Urdu
fa: اردو

en: Filipino
fa: فیلیپینی

en: Farsi
fa: فارسی
