Easychart (4.0.7) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: On
ar: في

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Options
ar: الخيارات

en: Off
ar: إيقاف

en: Never
ar: أبدا

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Templates
ar: القوالب
