Easychart (8.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Site information
ar: معلومات الموقع

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
