Easychart (8.x-3.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Site information
ur: ویب سائٹ کی معلومات

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ
