EAV Field (2.0.2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: Value
ro: Valoare

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Configuration saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: Other
ro: Altele

en: Attributes
ro: Atribute

en: Reference
ro: Referință

en: Values
ro: Valori

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Field settings
ro: Opţiuni câmp

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Value type
ro: Tipul valorii

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: Storage settings
ro: Setări de stocare

en: Type of item to reference
ro: Tipul elementului referit

en: Reference method
ro: Metodă de referință
