EAV Field (2.0.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր
