EAV Field (2.0.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Filter
ne: फिल्टर
