EAV Field (2.0.5) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Category
ur: زمرہ

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔

en: Filter
ur: فلٹر

en: Boolean
ur: بولین

en: Type of item to reference
ur: آئٹم کی قسم جس کا حوالہ دیا

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ
