Extra Block Types - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Center
lt: Centras

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Info
lt: Informacija

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
