Extra Block Types - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Disable
lt: Išjungti

en: Center
lt: Centras

en: Mode
lt: Būdas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis
