Extra Block Types - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે
