Extra Block Types - en to az translation catalogue (8 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Background color
az: Arxa rəng
