Extra Block Types - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Top
fa: بالا

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Bottom
fa: پایین

en: Width
fa: عرض

en: Medium
fa: متوسط

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Border
fa: حاشیه

en: Loop
fa: حلقه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Operation
fa: عملکرد

en: Hidden
fa: پنهان

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: Cover Image
fa: تصویر جلد
