Extra Block Types - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Width
ne: चौडाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Hidden
ne: लुकेको
