Extra Block Types - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Default
ro: Implicit

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Top
ro: Sus

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Repeat
ro: Repetare

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre

en: Inherit
ro: Moşteneşte
